BAŞKAN KILCA HAMZOĞLU MAHALLESİ’NDEKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

BAŞKAN KILCA HAMZOĞLU MAHALLESİ’NDEKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

KILCA: AMACIMIZ İLÇEMİZİN YAŞAM KALİTESİNİ YÜKSELTMEK

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Hamzaoğlu Mahallesi’nde yapımı süren yol çalışmalarını inceledi. Sosyal ve kültürel çalışmaların yanı sıra fiziki ve altyapı belediyeciliğine de önem verdiklerini belirten Başkan Kılca, “İlçemizin çehresini değiştirecek hemşehrilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek çalışmalarımız artarak devam edecek” dedi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Hamzaoğlu Mahallesi’nde Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri tarafından yapımı sürdürülen sıcak asfaltlama ve tretuvar çalışmalarını inceledi.

Başkan Hasan Kılca, Ramazan dolayısıyla bir yandan vatandaşlarla bir araya geldiklerini bir yandan da belediyecilik hizmetlerini yürüttüklerini belirterek, amaçlarının Karataylıların yaşam kalitesini yükseltmek olduğunun altını çizdi.

AMACIMIZ İLÇEMİZİN YAŞAM KALİTESİNİ YÜKSELTMEK

Kılca, “Ramazan ayının gelişi dolayısıyla hemşehrilerimizle daha sık buluşma imkânımız oluyor. Çat kapı hemşehrilerimizin evlerine misafir olarak iftarımızı hep birlikte açıyoruz ve teravih namazlarının ardından vatandaşlarımızla bir araya gelerek hasbihal etme fırsatı buluyoruz. Tabi belediyecilik hizmetlerimize de ara vermeden devam ediyoruz. Sosyal, kültürel belediyeciliğin yanı sıra fiziki ve altyapı çalışmalarımız da ilçeye önemli oranda değer katıyor. Şu anda da Hamzaoğlu Mahallesi’nde sokaklarımızın sıcak asfaltlama ve tretuvar çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmanın yanı sıra Karatayımızın diğer bütün eksikliklerini de bir bir gidererek hem ilçemizin çehresini değiştireceğiz hem de böylece hemşehrilerimizin yaşam kalitesini daha da yükselteceğiz” dedi.

Habere Ait Görsel İçerikler