Sergi
“3. GELENEKSEL KARATAY BELEDİYESİ ORTAOKULLAR ARASI DOSTLUK VE KARDEŞLİK FUTBOL TURNUVASI” BAŞVURULARI BAŞLADI

HASAN KILCA: HER ŞEY YARINLARIMIZ VE YAVRULARIMIZ İÇİN

Karatay Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek “Ortaokullar Arası Dostluk ve Kardeşlik Futbol Turnuvası” için başvurular başladı. Turnuvada dereceye girenleri büyük sürprizler beklerken, 26 Nisan Cuma gününe kadar sürecek başvurular ise okulların müdürlüklerine yapılacak.

Karatay Belediyesi’nin her yıl düzenlediği ve artık bir marka haline gelen okullar arası futbol turnuvaları bu yıl da devam ediyor.

Bu yıl üçüncüsü yapılacak olan ve Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün de katkılarıyla gerçekleştirilecek “Karatay Ortaokullar Arası Dostluk ve Kardeşlik Futbol Turnuvası” için başvurular ise başladı. 26 Nisan Cuma gününe kadar sürecek başvurular, Karatay’daki okulların müdürlüklerine yapılacak. Turnuvada dereceye girenleri ise büyük sürprizler ve hediyeler bekliyor.

HER ŞEY YARINLARIMIZ VE YAVRULARIMIZ İÇİN

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, turnuvayı bu yıl üçüncü kez düzenlediklerini ve en az öğrenciler kadar heyecanlı olduklarını söyledi.

Eğitim, kültür, sosyal ve spor alanlarında önemli çalışmalar yaptıklarını ifade eden Başkan Hasan Kılca; “Ülkemizin daha sağlıklı, daha zinde ve çok daha çalışkan nesillere ihtiyacı var. Bu hedefin gerçekleşmesine katkı sunmak adına Karatay Belediyesi olarak bizler de yavrularımız ve ülkemiz için birçok proje üretiyor ve emek harcıyoruz. Her şey yarınlarımız için. Bu doğrultuda eğitim çağındaki yavrularımızın daha fazla spor yapabilmesi, kendi aralarında daha iyi kaynaşıp sevgi ile dostluğunuzun pekişmesi amacıyla geçtiğimiz yıl ikincisini yaptığımız ve güzel ilgi görmeye devam eden ortaokullar arası futbol turnuvasının bu yıl üçüncüsünü düzenliyoruz. Turnuvanın çocuklarımız arasındaki sevgi, saygı, kardeşlik ve dayanışma ruhuna katkı sağlayacağına inanıyorum. Şimdiden turnuvaya katılacak tüm okullarımıza ve öğrenci kardeşlerime teşekkür ediyor, hepsine başarılar diliyorum” dedi.

Habere Ait Görsel İçerikler