Sergi
KARATAY BELEDİYE BAŞKANI HASAN KILCA’DAN YENİ YIL MESAJI

HASAN KILCA: 2022’DE İLÇEMİZİN HER BİR KÖŞESİNE DOKUNARAK BÜYÜYEN VE GELİŞEN BİR KARATAY’IN HİZMETKÂRI OLDUK

KILCA: 2023’TE MESAİ MEFHUMU GÖZETMEDEN HEMŞEHRİLERİMİZİN HİZMETİNDE OLMAYI SÜRDÜRECEĞİZ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesaj yayınladı. Başkan Hasan Kılca, mesajında 2023’ün ülkemiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diledi. 2022’nin Karatay için hizmet ve yatırımlarla dolu bir yıl olduğunun altını çizen Başkan Hasan Kılca, “2022’de ilçemizin her bir köşesine dokunarak Karatay’ın hizmetkârı olduk. 2023’te de mesai mefhumu gözetmeden hemşehrilerimizin hizmetinde olmayı sürdüreceğiz” dedi. 

Yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, 2020’nin ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diledi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca yeni yıl kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Karatay Belediyesi olarak bizler için yoğun bir çalışma temposu içinde geçen 2022’yi geride bırakırken; iyi dilek ve umut dolu yeni yıla ‘merhaba’ diyoruz. Öncelikle yeni yılın mutlu ve huzurlu bir geleceğe adım atılması yolunda güzel ülkemiz Türkiye başta olmak üzere gönül coğrafyamıza ve bütün dünyaya huzur ile mutluluk getirmesini diliyorum. Yine Mekke’nin Fethi’nin yıl dönümünü de en içten duygularımla kutluyorum.

Görevi devraldığımız 2019 yılından bu güne kadar birçok projeye imza attık, birçok hizmeti tamamladık. Bu bağlamda 2022 de,Karatay’ımız ve şehrimiz için hizmet ve yatırımlarla dolu bir yıl oldu. Bu yılı hem ilçemizi geliştirip daha da güzelleştiren ve hemşehrilerimizin hayat standartlarına katkı sunan önemli birçok projeyle tamamladık. Uzak yakın ayrımı yapmaksızın ilçemizi hizmet ağlarıyla donattığımız 2022’de de ilçemizin her bir köşesine dokunarak büyüyen ve gelişen bir Karatay’ın hizmetkârı olduk. Tüm çalışma arkadaşlarımızın gayretiyle 2022 yılını başarıyla tamamladığımıza inanıyorum. 2022’de olduğu gibi 2023’te de daha fazla gayretle ve mesai mefhumu gözetmeden hemşehrilerimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz. 

Bu duygu ve düşüncelerle; 2023’ün ilçemiz, şehrimiz, ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için sağlık başta olmak üzere güzellikler ve hayırlar getirmesini diliyorum.”

Habere Ait Görsel İçerikler