Sergi

Toplamda 110 bin m2’lik alanda yapımını tamamladığımız bölgenin yeni turizm merkezi Karatay Termal Tatil Köyü’müzü düzenlediğimiz geniş katılımlı bir programla hizmete açtık.

Misafir kabulüne 8 Ağustos 2020 tarihinde başlayan tesisin resmi açılış programı Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum, Konya Valimiz Vahdettin Özkan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, Konya Milletvekilleri ve değerli protokolün katılımıyla 10 Ekim 2020 tarihinde gerçekleştirildi.

ÖZEL BİR KONUM

Şifalı suyu, modern yapısı, şık restoranı, leziz yemekleri, konforlu ve termal küvetli odaları, çocuk ve yetişkin oyun alanları, ferah havuzlara sahip sağlık kulübü ve güleryüzlü personeliyle öne çıkan tesisimiz misafir kabulüne başladığı günden bu yana yakaladığı doluluk oranı ile şehrimizde kırılması zor bir rekora imza attı.

Karatay Termal Tatil köyü 7 blok ile 1+1 ve 2+1 olmak üzere 112 odadan oluşmakta olup 280 yatak kapasitesine sahiptir. Tesis genelinde market, park kafeterya, teras kafeterya, yeşil alanlar, tartan pist yürüyüş yolları, elektrikli araçlar, cami, futbol, voleybol ve basketbol sahaları, sosyal tesis, bay-bayan havuzlar, sauna ve buhar odası, Türk hamamı, Fitness, SPA, köpük ve masaj odası, restoran, lobi kafeterya ile 500 ve 100 kişilik toplantı salonları gibi imkanlar yer almaktadır.

KARATAY TERMAL TATİL KÖYÜ’NE YENİ DONATILAR EKLENİYOR

Açıldığı günden bu yana büyük doluluk oranıyla dikkatleri üzerine çeken, şifalı suyu, modern yapısı, hizmet kalitesi ile başarı yakalayan Karatay Termal Tatil Köyü’müzü ilave yatırımlar ile büyütme kararı aldık.

Bu kapsamda 120 yatak kapasitesine sahip ek otel binası ile bay-bayan aquapark donatısı için projelendirme çalışmalarımızı başlattık.