Sergi
KARATAY’IN BAŞARILI HALTERCİLERİNDEN ÖNEMLİ DERECELER

Karatay Belediyesi Spor Kulübü, faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam ediyor. Kulüp sporcuları, her branşta olduğu gibi Halterde de önemli dereceler alıyor. Bu kapsamda takım, Konya’da düzenlenen Gençlik Kupası Halter İl Birinciliği müsabakalarını 5 önemli dereceyle tamamladı. Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, sporcuları tebrik ederek, Karatay Belediyesporlu gençlerin ilçeyi başarıyla temsil ettiğini dile getirdi.

Konya’da düzenlenen Gençlik Kupası Halter İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı. Karatay Belediyesi Spor Kulübü bünyesinde faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam eden Halter Takımı da turnuvaya katılarak Karatay’ı temsil etti.

Büyük mücadelelere sahne olan turnuvaya 6 sporcu ile katılan Karatay Belediyesi Spor Kulübü Halter Takımı, 3 birincilik, 1 ikincilik ve 1 de 5’incilikle turnuvayı tamamladı.

YETENEKLİ GENÇLERİMİZE YENİ ALANLAR AÇIYORUZ

Söz konusu müsabakalarda dereceye giren sporları tebrik eden Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Karatay Belediyespor Kulübü’nün başarılarına her gün yenilerini ekleyerek yoluna devam ettiğini vurguladı.

Başkan Hasan Kılca; “Şehrimizde düzenlenen Gençlik Kupası Halter İl Birinciliği müsabakalarında Halter Takımı sporcularımız, verdikleri mücadeleler ile önemli derecelere imza attı. Karatay Belediyespor Kulübümüz, katıldıkları turnuvalardan başarılarla dönüyor. Biz her başarıyı önemsiyoruz ve bu başarıları, onların kendilerini daha da geliştirmesine imkan sunan bir motivasyon kaynağı olarak görüyoruz. Yetenekli gençlerimize yeni alanlar açmak, yeni imkanlar ve fırsatlar sunmak adına kurduğumuz kulübümüzün başarılı olması için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Bütün başarıların temelinde; samimiyet, fedakarlık, gayret ve özveri var. Bu vesileyle antrenörlerimizi ve tüm sporcu kardeşlerimi kutluyorum. Belediye olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olduk, bundan sonra da her zaman onların yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Habere Ait Görsel İçerikler