Sergi
KARATAYLI EMEKLİLER PİKNİKTE BULUŞTU

KARATAY BELEDİYESİ, EMEKLİ KONAĞI SAKİNLERİNİ PİKNİKTE BULUŞTURDU

HASAN KILCA: BÜYÜKLERİMİZİ ÇINARLARIMIZI ÇOK SEVİYORUZ

Kültürel ve sosyal alandaki proje ile hizmetleriyle vatandaşların hayatına dokunan Karatay Belediyesi, ilçedeki 23 emekli konağından yararlanan çınarlara yönelik bir piknik programı düzenledi. Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca da etkinliğe katılarak emeklilerle buluştu. Dostlarıyla keyifli bir gün geçiren Karataylı emekliler, piknik etkinliği dolayısıyla Başkan Hasan Kılca’ya teşekkür ettiler.

Karatay Belediyesi, ilçeye kazandırdığı Karatay Emekli Konakları sayesinde emeklilerin hem sosyalleşmesine hem de emekliliğin tadını çıkarmalarına önemli katkılar sağlıyor.

Bu kapsamda Karatay Belediyesi, emekli konaklarından yararlanan vatandaşları piknik programında buluşturdu. Konya Kent Ormanı’nda düzenlenen piknik organizasyonuyla Emekli Konağı sakinleri, komşuları ve dostlarıyla keyifli bir gün geçirdiler.

EMEKLİ KONAĞI SAKİNLERİMİZE YÖNELİK ETKİNLİKLERİMİZ SÜRECEK

Karatay Belediye Başkan Hasan Kılca da bu güzel günde emeklileri yalnız bırakmadı. Karatay Emekli Konakları’nın birlik ve beraberliğin adresi olduğunu ifade eden Başkan Hasan Kılca, emeklilerin sosyal hayatını canlandırmak ve birlikte vakit geçirebilmelerini sağlamak amacıyla pek çok proje yürüttüklerini söyledi.

Emekli Konakları’ndan faydalanan emeklileri piknik organizasyonuyla bir kez daha bir araya getirdikleri için mutlu olduklarını belirten Hasan Kılca; “Karatay Belediyesi olarak sizleri çok seviyoruz. Her biriniz bizim büyüğümüz ve çınarlarımızsınız. Belediye olarak ilçemize ve insanımıza hizmet etmeyi sürdürüyoruz. Büyüklerimizle birlikte bu ve daha birçok etkinlik yapmayı önemsiyoruz. Büyüklerimizi mutlu etmeye devam edeceğiz. Çünkü siz çınarlarımızın hayır duasını almak ve isteklerine cevap vermek bizleri de bir o kadar mutlu ediyor. Sizlerin talepleri doğrultusunda hizmetlerimizi gerçekleştirmeyi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

KARATAYLI ÇINARLARDAN BAŞKAN HASAN KILCA’YA TEŞEKKÜR

Piknik organizasyonundan dolayı memnuniyeti aktaran vatandaşlar; “Karatay Belediyesi’nin hizmetimize sunduğu emekli konakları sayesinde birçok etkinliğe ve programa katılıyoruz. Bu piknik de çok güzel oldu bizler için. Arkadaşlarımızla, dost ve komşularımızla güzel bir gün geçiriyoruz. Bizlere bu imkânı sunan Karatay Belediye Başkanımız Hasan Kılca’ya çok teşekkür ediyoruz” dediler.

 

Habere Ait Görsel İçerikler