Sergi
BAŞKAN HASAN KILCA’DAN ESNAFA VE VATANDAŞA ZİYARET

HASAN KILCA: ODAĞIMIZ YAPTIĞIMIZ İŞİN VE BULUNDUĞUMUZ YERİN HAKKINI VERMEKTİR

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ile AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, ilçe teşkilat mensuplarıyla birlikte Akabe Mahallesi’ni ziyaret etti. 31 Mart Yerel Seçimleri çalışmaları kapsamında mahalle sakinleri ve Konya Adliyesi çevresindeki esnaflarla bir araya gelen Başkan Hasan Kılca ve İlçe Başkanı Mehmet Genç; belediyenin son 5 yıl içerisinde ilçeye yaptıkları hizmetleri anlattı, 31 Mart için destek istedi. 

31 Mart’ta gerçekleştirilecek Yerel Yönetimler Seçimleri’ne yönelik saha çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Karatay Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Hasan Kılca, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Karatay İlçe Teşkilatı ile birlikte günün her saatinde toplumun farklı kesimleriyle bir araya geliyor. 

BAŞKAN HASAN KILCA VE İLÇE BAŞKANI MEHMET GENÇ, ESNAF ZİYARETİ YAPTI VATANDAŞLA BULUŞTU

Karatay Belediyesi olarak geride kalan 5 yıllık görev süresince ilçeye kazandırılan yatırımlar, hizmetler ve projeleri hemşehrileriyle paylaşan Başkan Hasan Kılca; AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Karatay Belediyesi Belediye Meclisi Üyeleriyle birlikte Akabe Mahallesi’ni ziyaret etti. 

Mahalle sakinleriyle bir araya gelerek kendilerinden destek isteyen Hasan Kılca ile Mehmet Genç, Konya Adliyesi civarındaki Adalet ve Bey Plaza ile çevresindeki esnafları ziyaret ettiler. 

ODAKLANDIĞIMIZ TEK NOKTA YAPTIĞIMIZ İŞİN VE BULUNDUĞUMUZ YERİN HAKKINI VERMEKTİR

Geride kalan 5 yıllık görev süresi boyunca ilçenin tamamında birebir vatandaşlarla diyalog kurarak sorunlarını, talep ve önerilerini dinleyip bu konularda çözüm ürettiklerini anlatan Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı şekilde çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Başkan Hasan Kılca şunları aktardı; “Karataylı hemşehrilerimiz bugüne kadar yapılan bütün seçimlerde her zaman en doğru kararı vermiştir, 31 Mart akşamı da yine kendileri ve ilçeleri için en doğru kararı vereceklerdir Bundan en ufak bir şüphemiz yok. Bizim her zaman odaklandığımız tek nokta, yaptığımız işin ve bulunduğumuz yerin hakkını vermektir. Bizler Karatay’ımıza, mahallelerimize, cadde ve sokaklarımıza hâkimiz. İnsanımızı yakından tanıyoruz. Bu anlayışla hareket ediyoruz ve önümüzdeki dönemde de aynı anlayışla çalışmaya devam edeceğiz.”

Habere Ait Görsel İçerikler