Sergi
MAHALLE MAHALLE ADIM ADIM KARATAY

BAŞKAN HASAN KILCA’DAN MERKEZE UZAK 10 MAHALLEYE ZİYARET

HASAN KILCA: İLÇEMİZ VE İNSANIMIZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

MEHMET GENÇ: HALKIMIZLA HER AN BİRLİKTE VE TEMAS HALİNDEYİZ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, saha çalışmaları kapsamında AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ile birlikte merkeze uzak 10 mahalleyi ziyaret etti. Hafta sonunda vatandaşlarla bir araya gelen ve bölgenin bütün taleplerini tek tek dinleyen Başkan Hasan Kılca; “İlçe merkezimizin yanı sıra merkeze uzak 32 mahallemizin tamamında 5 yıldır önemli hizmet ve projelere imza attık. Bundan sonra da Karatayımız ve insanımız için çok çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, ilçenin farklı noktalarına ziyaretler gerçekleştirerek mahalle sakinleriyle buluşmaya devam ediyor.

BAŞKAN HASAN KILCA’DAN MERKEZE UZAK 10 MAHALLEYE ZİYARET

Bu kapsamda Başkan Hasan Kılca; Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, ilçe teşkilat mensupları ve belediye meclis üyeleriyle birlikte hafta sonunu merkeze uzak Göçü, Karakaya, Divanlar, Zincirli, Acıdort, Yarma, Sakyatan, Bakırtolu ve Şatır mahallelerinde geçirdi.

5 YILDA MAHALLELERE YAPILAN HİZMET VE YATIRIMLAR KONUŞULDU, YENİ DÖNEM PROJELERİ ELE ALINDI

Hasan Kılca, Mehmet Genç ve ilçe teşkilat mensupları; söz konusu mahallelerde esnaf ziyareti yaptı vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle sakinlerine Karatay Belediyesi tarafından yapılan hizmetleri anlatan, vatandaşlardan gelen istek ve önerileri dinleyen Kılca, yeni dönemde mahallelere kazandırılacak yatırım ile hizmetler hakkında muhtarlar ve vatandaşlara bilgiler verdi.

Ziyaretlerinde 31 Mart Seçimleri için destek de isteyen Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Karakaya, Seyit Küçüksavran, Faruk Küçükkömürler, Tahir Yaylı, Hüseyin Özcan Sağbili ve Uğur Şakraker ile Karatay Belediyesi Meclisi Üyeleri Mevlüt Kanat, Ali Şen, Kemal Özarpa ve Zekeriya Avcı eşlik etti.

İLÇEMİZ VE İNSANIMIZ İÇİN ÇOK ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Karatay’ın mahallelerinde muhtarların yanı sıra mahalle sakinleriyle buluşmaya devam ettiklerini ifade eden Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; “Ziyaretlerimiz, hemşehrilerimizle olan bağlarımızın güçlenmesine vesile olurken, bir yandan da yatırım ve hizmetlerimizin yerinde planlanmasına da büyük katkı sağlamış oluyor. Bu şekilde bir taraftan yapılan hizmetleri, devam eden projeleri yerinde değerlendirip, diğer taraftan yeni taleplere ve görüşlere zemin oluşturuyoruz. Bu vesileyle ilçe başkanımız, teşkilat mensuplarımız ve belediye meclisi üyelerimizle birlikte merkeze uzak 10 mahallemizi ziyaret ettik. Hem görev süremiz olan 5 yıllık süre içerisinde yaptıklarımızı anlattık hem de yeni dönemde yapılacakları istişare ettik. Yarma mahallemizin su altyapısında bazı eksiklikler vardı. Bu konuda çalışma başlattık ve suyun ıslahı konusunda ciddi oranda tamamladık. Emekli konağımızın da yapımı devam ediyor. Ovadaki su ihtiyacının karşılanmasına yönelik de çalışma yapıyoruz. Yine sadece Yarma’da değil merkeze uzak 32 mahallemizin tamamında kilit parke, parke yol ve sıcak asfalt çalışması yürüttük ve tüm bu çalışmalarımızı tamamladık. İnşallah yeni dönemde de insanımız için ilçemiz için gayret göstermeye devam edeceğiz. 31 Mart Seçimleri için hemşehrilerimizden güçlü bir destek bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

HEMŞEHRİLERİMİZLE HER DAİM İSTİŞARE VE TEMAS HALİNDEYİZ

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç de 31 Mart Seçimleri’nin öneminden bahsederek şunları dile getirdi; “Bizler de AK Parti Karatay İlçe Teşkilatı olarak hemşehrilerimizle her daim istişare ve temas halindeyiz. AK Parti hiçbir zaman içinden çıktığı insanından kopmamıştır kopmayacaktır. Bizler, seçimden seçime halkına uğrayan partilerden hiç olmadık. Bunun bilincinde olan halkımız da her seçimde olduğu gibi 31 Mart Yerel Seçimleri’nde de gerekeni yapacaktır. İnşallah 31 Mart akşamı rekor bir oy oranıyla Karatay Belediye Başkanımız yine seçilecek ve hizmetlerine kaldığı yerden devam edecektir.”

Habere Ait Görsel İçerikler