Sergi
KICK BOKS TAKIMI ANTALYA’DAN MADALYA İLE DÖNDÜ

HASAN KILCA: GENÇLERİMİZ KARATAY’I BAŞARIYLA TEMSİL EDİYOR

Karatay Belediyespor Kulübü bünyesinde faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam eden Kick Boks Takımı, Antalya’da düzenlenen Spor Toto Kick Boks Türkiye Şampiyonası’ndan madalya ile döndü. Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca turnuvadan derece ile dönen takımı tebrik ederek, Karatay Belediyesporlu gençlerin ilçeyi başarıyla temsil ettiğini dile getirdi.

Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından 22-29 Ocak 2024 tarihleri arasında düzenlenen Spor Toto Kick Boks Türkiye Şampiyonası yoğun bir katılımla tamamlandı.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Antalya Spor Salonu’nda düzenlenen şampiyonada Karatay Belediyespor Kulübü Kick Boks Takımı oyuncusu Uğur Ali Göksel, Yıldız Erkek Kick Light kategorisinde 32 kiloda gümüş madalya alarak yarışmayı tamamladı.

KULÜBÜMÜZ BAŞARILARINA YENİLERİNİ EKLİYOR

Spor Toto Kick Boks Türkiye Şampiyonası’nda dereceye giren sporcuyu tebrik eden Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Karatay Belediyespor Kulübü’nün başarılarına her gün yenilerini ekleyerek yoluna devam ettiğini vurguladı.

Karatay Belediyesporlu gençlerin ilçeyi başarıyla temsil ettiğini ifade eden Başkan Hasan Kılca; “Antalya’daki turnuvadan Uğur Ali Göksel kardeşimiz madalya ile döndü. Karatay Belediyespor Kulübümüz, katıldıkları turnuvalardan başarılarla dönüyor. Biz her başarıyı önemsiyoruz ve bu başarıları, onların kendilerini daha da geliştirmesine imkan sunan bir motivasyon kaynağı olarak görüyoruz. Bu vesileyle antrenörlerimizi ve tüm sporcu kardeşlerimi kutluyorum. Belediye olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olduk, bundan sonra da her zaman onların yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Habere Ait Görsel İçerikler