Sergi
KARATAY BELEDİYESİ’NDEN EMLAK VERGİSİNDE SON GÜN UYARISI

İKİNCİ TAKSİT ÖDEMELERİ İÇİN SON GÜN: 30 KASIM PERŞEMBE

Emlak, Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergileri’nin ikinci taksiti için ödeme süresi 30 Kasım Perşembe günü bitiyor. Karatay Belediyesi’nden yapılan açıklamada cezalı duruma düşülmemesi adına, vergi mükelleflerinin söz konusu ödemelerini 08:00 ile 17:00 saatleri arasında Karatay Belediyesi Emlak Servisi’nden, Yanıbaşımda Karatay mobil uygulaması ve e-belediyecilik uygulamaları üzerinden kolaylıkla yapabileceği ifade edildi.

Karatay Belediyesi emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, ilan ve reklam vergisinin ikinci taksit bedellerinin ödenmesi hususunda son gün uyarısında bulundu.

Karatay Belediyesi’nden yapılan açıklamada;  “Vatandaşlarımız, 30 Kasım 2023 Perşembe günü mesai bitimine kadar emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergilerinin ikinci taksitlerini, TC kimlik numarası veya mükellef sicil numarası ile Karatay Belediyesi hizmet binası içerisinde yer alan veznelere, nakit veya kredi kartıyla ödeyebileceklerdir. Vatandaşlarımız aynı zamanda ikinci taksitlerini web sitesi üzerinden belediyeye uğramadan da ödeyebilecek. Bu kapsamda vergi mükellefleri, Yanıbaşımda Karatay mobil uygulamasından ve Karatay Belediyesi’nin e-belediyecilik uygulaması kapsamında  https://tahsilat.karatay.bel.tr/Ode/direkttahsilat.aspx adresi üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile vergilerini ödeyebilirler” denildi.

Habere Ait Görsel İçerikler