Sergi
KARATAY BELEDİYESİ’NİN ÇORBA İKRAMI İLE SOĞUK GÜNE SICAK BAŞLANGIÇ

KARATAY BELEDİYESİ’NDEN GÖNÜLLERİ ISITAN İKRAM

SABAH ÇORBALARI KARATAY BELEDİYESİ’NDEN

KARATAY BELEDİYESİ SABAH ÇORBASI İLE GÖNÜLLERİ ISITIYOR

BAŞKAN HASAN KILCA: PAYLAŞTIKÇA MUTLU OLUYORUZ

Karatay Belediyesi, sabahın erken saatlerinden itibaren işe gitmek için yola çıkan vatandaşa çorba ikramında bulunuyor. Soğuk havada vatandaşların içini ısıtan ve ilçenin işlek noktalarında yapılan ikramdan memnuniyet duyan vatandaşlar, Karatay Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

Karatay Belediyesi’nin mobil ikram araçları, her dönem olduğu gibi bu yıl da sabahın erken saatlerinde işlerine gitmek için yola koyulan vatandaşları, ilçenin işlek noktalarında karşılayarak çorba ikram ediyor. Konyalılar, bu ikramla güne sıcak bir çorbayla başlamanın tadını çıkarıyor.

Belediye ekipleri, çorba ikramını sabah saatlerinde özellikle ilçede işçi servislerinin yoğun olduğu yerlerde, otobüs duraklarında ve meydanlarda yapıyor.

Karatay Belediyesi’nin çorba ikramı, işe gitmek için araç bekleyen vatandaşlardan tam not aldı. İçleri ısıtan söz konusu ikramı memnuniyetle karşılayan vatandaşlar, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya teşekkür ettiler.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, soğuk havaların gelmesiyle birlikte gönülleri ısıtmak için çorba ikramı yaptıklarını kaydetti. Başkan Hasan Kılca; “Karatay Belediyesi olarak, soğuk Konya sabahlarında hemşehrilerimize sıcak çorba ikramında bulunuyoruz. Paylaştıkça mutlu oluyoruz. Çorbamızı paylaşarak gönülleri de ısıtmak istedik. Afiyet ve şifa olsun” dedi.

Habere Ait Görsel İçerikler