Sergi
HASAN KILCA: GELECEK NESİLLERE YEŞİL BİR MİRAS BIRAKMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

BAŞKAN HASAN KILCA, YAPIMI SÜREN PARKLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, ilçenin farklı noktalarında yapımları devam eden yeşil kuşaklarda ve parklarda incelemelerde bulundu. Karatay’ın her köşesini yeni yatırımlarla ve özgün projelerle donattıklarının altını çizen Başkan Kılca; “Yeni parklarımızla, yeşil kuşaklarımızla ve yeşillendirme çalışmalarımızla ilçemizi ve mahallelerimizi daha da güzelleştiriyoruz” dedi. 

Karatay Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, bir taraftan ihtiyaç duyulan mahallelere yeni parklar kazandırırken diğer taraftan da ilçenin pek çok yerine yeni yeşil alan kazandırılması ve yeşil kuşak çalışmaları yürütüyor. 

BAŞKAN HASAN KILCA YENİ PARK ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte ilçe genelinde yapımı süren parklarda incelemelerde bulunarak yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Karatay’ı daha estetik bir görünüme kavuşturmak için tüm ekipleriyle seferber olduklarını söyleyen Başkan Hasan Kılca; gelecek nesillere güzel ve yeşil bir miras bırakabilmek amacıyla çalıştıklarını aktardı.

GELECEK NESİLLERE YEŞİL BİR MİRAS BIRAKMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Başkan Hasan Kılca; “Karatay’ımızın her köşesini yeni yatırımlarımızla donatmaya devam ediyoruz. Bu yıl özellikle yeşil kuşaklar, yeşil alanlar ve mahalle parklarıyla ilgili olarak çok ciddi bir çalışma yürütüyoruz. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz, ilçemizin dört bir yanında hemşehrilerimize daha güzel hizmet verebilmemiz adına büyük bir gayretin içerisinde. Daha önce 35 yeni parkımızın yapımına başladığımızın müjdesini vermiştik. Bu kapsamda sahada devam eden çalışmalarımızı yerinde inceledik. Parklarımız ilçemize sadece güzellik katmakla kalmayacak, çevreye de katkısı olacak. Dolayısıyla belediye olarak sadece bugünü değil, gelecek nesilleri de düşünerek yeşil alanlarıyla ilçemize değer katıyoruz. Park projelerimiz ilçemize sadece yeni yeşil alanlar eklemiyor aynı zamanda ilçe halkımızın bir araya gelmesine olanak tanıyan sosyal etkileşimi de güçlendirmiş oluyoruz. Mesai arkadaşlarımızla birlikte ilçemizin daha güzel bir çehreye ve çevreye kavuşması noktasında gayret etmeye devam edeceğiz” dedi.

Habere Ait Görsel İçerikler