Sergi
KARATAY BELEDİYESİ’NDEN İSRAİL MALLARINA BOYKOT KARARI

BAŞKAN HASAN KILCA: DİK DURUŞUMUZDAN VE ELİMİZDEKİ İMKÂNLARLA MÜCADELEMİZDEN ASLA VAZGEÇMEYECEĞİZ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, yaptığı açıklamayla Kafe Karatay ve Karatay Termal Tatil Köyü’nde İsrail markalarına ait bütün ürünlerin satışına yönelik boykotu daha yüksek bir düzeyde sürdürdüklerini duyurdu. Zor günlerden geçildiğine dikkatleri çeken Başkan Hasan Kılca; “Bizler, zalimin karşısında ne pahasına olursa olsun dik duruşumuzdan, elimizdeki imkânlarla mücadelemizden asla vazgeçemeyiz, vazgeçmeyeceğiz. Tesislerimizde zalim İsrail’e karşı boykotumuzu yüksek düzeyde devam ettiriyoruz” ifadelerini kullandı.

İsrail’in Gazze’deki katliamlarının ardından dünyanın ve Türkiye’nin dört bir tarafından İsrail ürünlerinin satın almaması yönünde kararlar alınıyor.

KARATAY BELEDİYESİ’NDEN İSRAİL MALLARINA BOYKOT KARARI

Karatay Belediyesi de Gazze’de zulüm devam ederken örnek bir karara imza attı ve aldığı kararla Kafe Karatay ve Karatay Termal Tatil Köyü’nde İsrail markalarına ait bütün ürünlerin satışını durdurdu.

DİK DURUŞUMUZDAN VE ELİMİZDEKİ İMKÂNLARLA MÜCADELEMİZDEN ASLA VAZGEÇMEYECEĞİZ

Kararı Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca sosyal medya hesaplarından duyurdu. Oldukça zor günler yaşadıklarını ve Filistin’de yaşanan acıların yüreklere her gün daha büyük bir kor olarak düştüğüne vurgu yapan Başkan Hasan Kılca, açıklamasında şu ifadeleri kullandı; “Zor günler yaşıyoruz. Filistin’de yaşanan acılar yüreğimize her gün daha büyük bir kor olarak düşüyor. Kıymetli hemşehrilerim; bizler zalimin karşısında ne pahasına olursa olsun dik duruşumuzdan, elimizdeki imkânlarla mücadelemizden asla vazgeçemeyiz, vazgeçmeyeceğiz. Acımızı yaşarken mazlum kardeşlerimiz için yapmamız gerekenler var. Bunun farkındayız ve yüksek bir hassasiyetle tesislerimizde zalim İsrail’e karşı boykotumuzu yüksek düzeyde devam ettiriyoruz. Hamdolsun tüm vatandaşlarımızda da aynı duyarlılık var. Rabb’im bu mübarek günde dualarımızı Filistinli kardeşlerimizin zaferlerine vesile kılsın.”

Habere Ait Görsel İçerikler