Sergi
KARATAY BELEDİYESİ’NDEN ADALET VE OLİMPİYAT PARKLARINDA ÖNEMLİ DÜZENLEME ÇALIŞMASI

HASAN KILCA: ADALET PARKIMIZ DAHA GÜZEL DONATILARLA HEMŞEHRİLERİMİZE HİZMET EDECEK

Özellikle son 4 yılda Karatay’ın tamamında yeşil alan, park ve bahçe projeleriyle ilçenin çehresini değiştiren Karatay Belediyesi, mevcut parklarda da düzenleme çalışması yürütüyor. Geçtiğimiz günlerde Olimpiyat Parkı’nda aydınlatma dönüşümünü tamamlayarak hem parkın daha aydınlık bir görünümüne kavuşturan Karatay Belediyesi, önceki durumuna göre parkın aydınlatılmasında da yüzde 40 enerji tasarrufu sağladı. Karatay Belediyesi, Adalet Parkı’nda da önemli bir düzenleme çalışmasına başladı. Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; “Bölgemizin en güzel yeşil dokuları olan Olimpiyat ve Adalet Parklarımız, daha güzel donatılarla hemşehrilerimize hizmet edecek” dedi. 

Vatandaşlara konforlu ve güzel alanlar sunmak için çalışan Karatay Belediyesi, bir yandan ilçeye yeni parklar kazandırırken; diğer taraftan Karatay’ın mevcut birçok parkında da düzenlemeye gidiyor. 

ADALET PARKI’NDA YENİ DÜZENLEME ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR

Daha önce 100 bin metrekarelik alanda vatandaşa hizmet verenAdalet Parkı’nda ilçenin 6’ncı Kafe Karatay’ını kazandıran Karatay Belediyesi, Karatay’ın önemli bu parkında düzenleme çalışması başlattı. Park içerisinde çocuklar için yepyeni oyun alanlarının oluşturulacağı bilgisi verildi. Özel oyun alanları tamamlandığında park, oldukça geniş bir yaş grubuna hitap edecek. Ayrıca parkın aydınlatmasında ve yürüyüş yollarında da kısmi revizyonlar yapılacak.

OLİMPİYAT PARKI AYDINLATMA DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARI DA TAMAMLANDI

Geçtiğimiz günlerde yine Karatay Belediyesi, ilçenin önemli parklarından birisi olan Olimpiyat Parkı’nda da düzenleme çalışması gerçekleştirdi. Parkın aydınlatma dönüşümünü tamamlayan belediye ekipleri, bu sayede hem parkın daha aydınlık olmasını sağladı hem de önceki durumuna göre park aydınlatmasında yüzde 40 enerji tasarrufu elde etti. 

ADALET PARKIMIZ DAHA GÜZEL DONATILARLA HEMŞEHRİLERİMİZE HİZMET EDECEK

Söz konusu çalışmaları Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca sosyal medya hesaplarından duyurdu. Başkan Hasan Kılca, Karatay Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ile diğer teknik ekipler tarafından yürütülen çalışmaların parkların dokusuna uygun bir şekilde ve alanda yapıldığını söyledi. 

Karatay’daki yeşil kuşaklara her geçen gün bir yenisini daha eklediklerini aktaran Hasan Kılca; “Geçtiğimiz günlerde Olimpiyat Parkı’mızda aydınlatma dönüşümünü tamamladık. Uyguladığımız projeyle parkımız hem daha aydınlık olacak hem de öncekine göreyüzde 40 enerji tasarrufu sağlamış olacağız. Hayırlı olsun. Yine Adalet Parkı’nda ilçemizin ve şehrimizin yeni markası Kafe Karatay’ın 6’ncı şubesi için çalışmalara başlamıştık. Projemiz tamamlanma aşamasına geldi. Daha önceki Kafe Karatay şubelerimiz gibi bu projemizi de çok yakın bir zamanda hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Şimdi de yine Adalet Parkımızın yeniden düzenleme çalışmalarını yürütüyoruz. Parkımız içerisinde çocuklarımız için yepyeni bir oyun alanı oluşturuyoruz. Bu özel oyun alanımız tamamlandığında oldukça geniş bir yaş grubuna hitap edecek. Ayrıca parkımızın aydınlatmasında ve yürüyüş yollarında da kısmi revizyonlar yapacağız. Bölgemizin en güzel yeşil dokusu hemşehrilerimize çok daha güzel donatılarla hizmet edecek. Her yeni park ilçemize yeni bir hava ve farklı bir güzellik kazandırıyor. El birliğiyle çalışarak daha başarılı ve daha güzel hizmetleri hemşehrilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Habere Ait Görsel İçerikler