Sergi
KARATAY'DA CUMA BULUŞMALARI SÜRÜYOR

BAŞKAN KILCA, MAHALLE ZİYARETİ YAPTI, VATANDAŞLARLA BULUŞTU

KILCA: GÜCÜMÜZÜ ALDIĞIMIZ HEMŞEHRİLERİMİZLE BİRARAYA GELMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ile birlikte ilçenin merkeze uzak Sakyatan, Karakaya, Göçü ve Yarma Mahallelerini ziyaret etti. Vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen ve Karatay Belediyesi’nin bölgedeki çalışmalarını yöre sakinleriyle istişare eden Başkan Kılca, Cuma Buluşmaları kapsamında ise Karakaya Mahallesi’ndeki Karakaya Camii'nde vatandaşlarla buluştu.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’nın Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte yaptığı mahalle ziyaretleri devam ediyor.

SAKYATAN, KARAKAYA, GÖÇÜ VE YARMA MAHALLELERİNDE VATANDAŞLA BULUŞTULAR

Başkan Hasan Kılca ile Başkan Mehmet Genç, söz konusu ziyaretler kapsamında merkeze uzak Sakyatan, Karakaya, Göçü ve Yarma mahallelerinde vatandaşla buluştu.

Mahalle muhtarları ve bölge sakinleriyle bir araya gelen Hasan Kılca ile Mehmet Genç, vatandaşın istek ve önerilerini ileterek birçok konuda istişare etme fırsatı buldu.

Karatay Belediyesi’nin bölgedeki yatırım ve projelerinin de incelendiği ziyaretler kapsamında Cuma Buluşması programı da gerçekleştirildi. Cuma Buluşmaları’nın bu haftaki adresi ise Karakaya Mahallesi’ydi.

Karakaya Camii'nde kılınan Cuma Namazının ardından vatandaşlarla bir araya gelen Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, belediye hizmetleriyle ilgili olarak gelen istek ve önerileri tek tek dinledi.

Karataylılara belediye hizmetlerini en iyi şekilde sunmak için gayret ettiklerini belirten Başkan Hasan Kılca, “Bugüne kadar her zaman hizmetlerimizi vatandaşlarımızın beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Gelenek hale gelen Cuma Buluşmalarımızı salgın nedeniyle uzun bir süredir yapamıyorduk. Yeni sürece girilmesiyle birlikte belirlenen kuralları titizlikle uygulayarak gücümüzü aldığımız hemşerilerimizle yeniden bir araya geldik. Hep birlikte ilçemizin geleceği için hasbihal ediyoruz. Bu buluşmalar, yapılan hizmetlerin hem anlatılmasına hem de hizmet planımızın şekillenmesine katkı sağlıyor” dedi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç’in birlikte gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerine söz konusu mahallelerin muhtarları ile mahalle başkanları katıldı.

 

Habere Ait Görsel İçerikler