BAŞKAN KILCA'DAN JANDARMA TEŞKİLATI'NIN KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

KILCA: JANDARMA TEŞKİLATIMIZ BÜYÜK FEDAKARLIKLA ÇALIŞIYOR

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Jandarma Teşkilatı'nın 181. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Hasan Kılca; "Türkiye'nin huzuru ve güveni için büyük fedakarlık ve üstün bir hizmet anlayışıyla görev yapan Jandarma Genel Komutanlığı'nın ulaştığı başarılar her türlü takdirin üzerindedir" dedi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; Jandarma Teşkilatı'nın 181. kuruluş yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Başkan Kılca; Jandarma Teşkilatı'nın vatandaşların huzur ve güvenliğinin sağlanmasında görevlerini üstün vazife anlayışıyla yerine getirdiklerini vurguladı.

Başkan Hasan Kılca, Jandarma Teşkilatı'nın 181. kuruluş yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: "İç güvenlik birimlerimizden biri olan Jandarma Genel Komutanlığımız, ülkemizin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletimizin huzur ve güvenliğinin sağlanması için sarsılmaz bir inançla, millet ve vatan sevgisiyle görev yapmaktadır.

Jandarmamızın bu yüksek ruh ve şuurla görevlerini yerine getirirken gösterdiği büyük fedakarlık ve ulaştığı başarılar her türlü takdirin üstündedir. Kahraman vatan evlatlarının birlik ve bütünlüğümüz uğrunda gösterdikleri eşsiz fedakarlıklar, milletimizin hafızasında ölümsüz birer hatıra olarak daima yaşayacaktır.

Büyük bir vazife aşkı ve sorumluluk anlayışı içerisinde görevini yerine getiren Jandarma Teşkilatımızın değerli mensuplarını, hayatlarını feda etme uğruna ortaya koydukları cesur, kararlı ve özverili çalışmalar için tebrik ediyorum. 1839 yılında kurulan, vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğinin sağlanmasında bugüne kadar hiçbir tehdide boyun eğmeden görevini yerine getiren kahraman Jandarmamızın, bundan sonra da üstlendiği zorlu görevi başarıyla sürdüreceğine yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Jandarma Teşkilatımızın 181. kuruluş yıldönümünü kutluyor, aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi de şükranla anıyorum."

Habere Ait Görsel İçerikler