BAŞKAN HANÇERLİ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Muhtarları Karatay Belediyesi Hizmet Binasında kabul etti. Toplantıya, Konya Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı Suat Uzun ve derneğe kayıtlı muhtarlar, Konya Karatay ve Tüm İlçeleri Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Çetin ve derneğe kayıtlı muhtarlar katıldı.

Başkan Hançerli, Karatay’ın 2 bin 722 km²’lik geniş bir alana sahip olduğunu söyleyerek; başka illerde 90-100 km gidildiğinde şehir değiştirildiğini belirtti. Başkan Hançerli Konya’da bu mesafelerde sadece ilçe değiştirmenin mümkün olduğunu vurgulayarak, hizmet ağının genişliğine dikkat çekti.

Başkan Hançerli, muhtarlarla düzenli olarak bir araya gelerek istişarelerde bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Muhtarların mahallelerindeki eksiklikleri, yapılması gereken çalışmaları en iyi bilen kişiler olduğunu dile getirerek; muhtarlarla koordinasyon içerisinde gerçekleştirilen çalışmaların büyük bir öneme sahip olduğunu vurguladı. Başkan Hançerli, Karatay Muhtarlarının dilek ve görüşlerinin alınması ve hizmetin en doğru noktaya hızlı şekilde ulaştırılması için muhtarlarla düzenli olarak bir araya geldiklerini belirtti

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, mahallelerdeki eksikliklerin giderilmesi noktasında belediye olarak üzerilerine düşeni yapmanın gayreti içerisinde olduklarını belirterek Hz. Mevlana'nın diyarı Karatay'a muhtarlar ile birlikte hizmetin en iyisini, en güzelini en kısa zaman içerisinde verdiklerini kaydetti.