Sergi
HASAN KILCA, “KARATAY SÖZ MECLİSİ”NDE VATANDAŞLARI DİNLEDİ

KILCA: HİZMETLERİMİZİ HAYATA GEÇİRİRKEN KARATAY’IN EMANETİNİ TAŞIDIĞIMIZIN BİLİNCİYLE HAREKET EDİYORUZ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, “Karatay Söz Meclisleri” kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye kaldığı yerden devam ediyor. Karatay Belediyesi’nde vatandaşları ağırlayan Başkan Hasan Kılca, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Söz Meclisi buluşmalarına yeniden başladıklarını söyleyen Kılca; “Hizmetlerimizi hayata geçirirken Karatay’ımızın emanetini taşımaya, sorumluluğunu üstlenmeye ve hatasız bir şekilde çalışmaya gayret ediyoruz” dedi.

Sosyal belediyecilik anlayışından hareketle toplumla olan bağını daima güçlü tutan Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, gerçekleştirdiği “Karatay Söz Meclisleri” programlarına kaldığı yerden devam ediyor.

Başkan Hasan Kılca, Karatay Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen programda hemşehrilerinin sorunlarını ve taleplerini tek tek dinleyerek istişareler yaptı, notlar aldı, çözüm için ise belediye başkan yardımcıları ve ilgili müdürlere talimatlar verdi.

Hasan Kılca, vatandaşa daha iyi hizmet sağlamak amacıyla bu buluşmalara ayrı bir önem verdiklerini ve söz konusu programın kendileri için son derece verimli geçtiğini söyledi.

SORUMLULUĞUMUZUN AĞIRLIĞININ FARKINDAYIZ

Hasan Kılca, “Her fırsatta hemşehrilerimizle bir araya gelerek onlarla hasbihal etme, istişarelerde bulunma ve sorunlarını dinleyerek birlikte çözüm üretme fırsatı buluyoruz. Zaman zaman halk günleri yapıyorduk. Pandemi döneminde biraz ara vermek zorunda kalmıştık inşallah bundan sonra tüm hemşehrilerimizle kaldığımız yerden görüşmeye devam edeceğiz. Biz hep sahadayız. Belediye olarak gerek çalışmalarımızı yürütürken gerekse hizmetlerimizi götürürken vatandaşlarımızla bire bir görüşüyoruz. Esnaf ziyaretleriyle birlikte sanayi, pazar yeri ve mahallelerimize sık sık ziyaretler yapıyoruz.  Bize özel olarak durumunu iletmek isteyen ya da söyleyecekleri olan vatandaşlarımızı dinlemek için bugün de buradayız. Şimdi artık iş zamanı, Konya’mıza hizmet etme zamanı diyoruz. Biz hemşehrilerimize hizmet etmek için görev aldık. Tüm Karatay’ımızın emanetini taşımaya, onların sorumluluğunu üstlenmeye ve hata yapmamaya gayret ediyoruz. Bu sorumluluğun ne kadar ağır olduğunun farkındayız. Çalışma noktalarımızda tüm Karatay’ımızın emanetini taşıdığımızın bilinciyle hareket ediyoruz. Özellikle hiçbir ayrım gözetmeksizin şehrimizin her noktasına hizmet etmeye gayret ediyoruz. Amacımız ortak akılla Karatay’ımızın yaşam kalitesini artırmak. Bu vesileyle yanımızda olan ve her zaman bizlere destek veren tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Öte yandan “Karatay Söz Meclisi”ne katılarak fikirlerini, sorun ve taleplerini iletme imkânı bulan Karataylılar da programdan son derece memnun olduklarını belirterek, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya teşekkür ettiler.

 

Habere Ait Görsel İçerikler