Sergi
BAŞKAN HASAN KILCA’NIN YATIRIM İNCELEMELERİ DEVAM EDİYOR

YENİ KAFE KARATAY ŞUBELERİNDE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

KAFE KARATAY ŞUBELERİNE YENİLERİ EKLENECEK

HASAN KILCA: İLÇEMİZDE OLMAYAN BİR HİZMETİ HEMŞEHRİLERİMİZLE BULUŞTURDUK

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; Ulubatlı Hasan Parkı’nda yapım çalışmaları süren Kafe Karatay’ı inceledi. Kafe Karatay’lar ile ilçede olmayan bir hizmeti vatandaşlarla buluşturduklarını aktaran Hasan Kılca; şehre hizmet etmek için gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi. Kılca, Kafelerin şube sayısının artacağının müjdesini de verdi.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket ederek Kafe Karatay projesini hayata geçiren ve bu projesiyle şehre yeni bir marka kazandıran Karatay Belediyesi, bugüne kadar Büyüksinan Mahallesi, Karatay Trafik Eğitim Parkı ve Ahmet Çalık Parkı’nda olmak üzere 3 Kafe Karatay’ı vatandaşların hizmetine sundu. Ulubatlı Hasan ve Çelebi Kafe Karatayların ise yapım çalışmaları sürüyor.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca da; belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte Ulubatlı Hasan Parkı’nda yapımı süren Kafe Karatay’ın çalışmalarını inceledi.

KARATAY’IMIZA HİZMET ETMEK İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ

Kafe Karatay’lar ile ilçede olmayan bir hizmeti vatandaşlarla buluşturduklarını ifade eden Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca yatırımlar ile ilçeye değer kattıklarını söyledi.

Kafe Karatay markasının vatandaşlardan yoğun ilgi gördüğünü belirten Başkan Hasan Kılca, “Karatay; eğitimden sanata, spordan turizme kadar hayatın tüm alanlarında bir değişim süreci yaşıyor. Bu noktada Karatay’ımızı yeşil kuşak parklarla donatıyoruz. Parklarımızın içerisinde de hemşehrilerimizin sosyal ve kültürel ihtiyacını gidermek amacıyla ilçemizde Kafe Karatay’lar oluşturuyoruz. Kafe Karatay şubemizin birini de içerisinde bulunduğumuz Ulubatlı Hasan Mahallemizdeki Ulubatlı Hasan Parkı’na yapıyoruz. Parkımızın içerisindeki Kafe Karatay tamamlandığında hemşehrilerimize uzun yıllar hizmet edecek. Kafe Karatay Şubelerinin bir diğerini de Çelebi Mahallesi’ndeki Çelebi Parkımızın içerisine inşa ediyoruz. Yine aynı şekilde Adalet Parkı’na da bir Kafe Karatay Şubesi kazandıracağız. Şehrimize hizmet etmek için gece gündüz demeden parklar, yeşil alanlar ve sosyal donatı alanları oluşturmaya devam ediyoruz. Projemizi en kısa sürede tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Bu yatırımlarımızın Karatay’ımıza Konya’mıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Habere Ait Görsel İçerikler