KILCA: KARATAY’IN SADECE BUGÜNÜNE DEĞİL; GELECEĞİNE DE YATIRIM YAPIYORUZ

BAŞKAN KILCA’DAN MAHALLE ZİYARETLERİ

KILCA: KARATAY’IN SADECE BUGÜNÜNE DEĞİL; GELECEĞİNE DE YATIRIM YAPIYORUZ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ile birlikte merkeze uzak mahallelerine ziyaret gerçekleştirdi. Divanlar, Akbaş, Akörenkışla, Büyükburnak, Esentepe ve Yenikent mahallelerinde hemşehrileriyle buluşan Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, “İlçemizde hayata geçireceğimiz bütün projelerimizi vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini dikkate alarak hayata geçiriyoruz. Vatandaşlarımız da projelerimize sahip çıkıyor. Bizler, ilçemizin sadece bugününe değil geleceğine de yatırım yapıyoruz” dedi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, ilçenin dört bir yanına yaptığı ziyaretlerde mahalle sakinleriyle buluşmaya devam ediyor.

Başkan Hasan Kılca, bu kapsamda Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ile İlçe Teşkilat mensuplarıyla birlikte Karatay’a bağlı Divanlar, Akbaş, Akörenkışla, Büyükburnak, Esentepe ve Yenikent Mahallerinde hemşehrileriyle bir araya geldi.

BAŞKAN KILCA, MAHALLE SAKİNLERİNİ DİNLEDİ TALEPLERİNİ İSTİŞARE ETTİ

Karatay Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürlerinin yanı sıra belediye meclis üyeleri ile AK Parti Karatay İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Karakaya, Akif Demirci, Halil Gürüler, Ali Yıldırım ve Sinan Uğurlu’nun da eşlik ettiği ziyaretlerde Karatay Belediye Başkan Hasan Kılca, hem Karatay Belediyesi tarafından yapılan hizmetleri anlatarak yeni planlamaları bölge halkıyla istişare etti hem de kendisine yöneltilen öneri ve talepleri yerinde dinledi.

Mahalle ziyaretlerini ve Karatay Belediyesi olarak ilçe genelinde yaptıkları çalışmaları değerlendiren Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, mahalle ziyaretleri kapsamında muhtarlar ve hemşehrileriyle bir araya geldiklerini hatırlatarak söz konusu ziyaretlerin hizmetlerinin şekillenmesi açısından oldukça verimli geçtiğinin altını çizdi.

KARATAY’IN SADECE BUGÜNÜNE DEĞİL GELECEĞİNE DE YATIRIM YAPIYORUZ

Başkan Hasan Kılca, şunları dile getirdi: “İlçemizdeki tüm mahallelerimizi fırsat buldukça ziyaret etmeye ve hemşehrilerimizle bir araya gelmeye gayret ediyoruz. Muhtarlarımızla ve mahalle sakinlerimizle yaptığımız bu buluşmalar, istişareler hem hizmetlerimizin hayata geçmesinde hem de şekillenmesinde bir hayli verimli oluyor. Ziyaretlerimizde hemşehrilerimizle hasbihal ediyoruz, yapılması gereken işlerimiz hakkında görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bu buluşmalarımız neticesinde de Karatay Belediyesi olarak çalışmalarımızı planlı ve programlı bir şekilde yürütüyoruz. İlçemizde hayata geçireceğimiz projelerimizi vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini dikkate alarak hayata geçiriyoruz. Vatandaşlarımız da yapılan tüm projelerimize sahip çıkıyor. Böylece ilçemizin sadece bugününe değil, geleceğine de yatırım yapmış oluyoruz. Bizler, Karatayımız için hemşehrilerimize hizmet için çaba göstermeye devam ediyoruz. Tabii her zaman olduğu gibi bizleri sıcak ve samimi bir şekilde gönüllerinde misafir eden tüm hemşehrilerime ayrıca teşekkür ediyorum.”

 

MİLLETİMİZİN TEVECCÜHÜNE LAYIK OLMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞIYORUZ

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç de Karatay Belediyesi’nin bütün mahallelerde yoğun bir çalışma içerisinde olduğunu, kaydederek 31 Mart Seçimleri’nde partilerine gösterilen teveccühe layık olmak için çok çalışıldığını aktardı.

Mehmet Genç, “AK Parti Karatay İlçe Teşkilatı olarak, her zaman hemşehrilerimizin içinde olduk. Onların derdiyle dertlendik, sevinçleriyle mutlu olduk. Bu sayede de her seçimde AK Parti olarak milletimizin teveccühüne mazhar oluyoruz. 31 Mart’ta yapılan Yerel Seçimlerde de Karataylı hemşehrilerimiz rekor düzeyde bir destekle tercihini yine AK Parti’den yana kullandı. Bizler de teşkilatlar olarak belediyeler olarak bu teveccühe layık olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. İnsanımızı mutlu etmek, ilçemizi ihya etmek için gayret etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Habere Ait Görsel İçerikler